Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Zombie Vikings - Ragnarok Edition (PS4)

Loki ukradl Ódinovým poslední magické oko a rychle s ním ujel! Odin v zoufalství oživil čtyřech nejhrůznějších zombie Vikingů ze severské země. Rozkládající se četa Gunborg, Segurd, hedge a CAW-Kaa je vyslána na misi po epických světech, aby získala nejen jeho magické oko, ale aby se smířila se svou shnilé minulostí. Fantastická side-scrolling sekanice…

Jazyk EN
Žánr Akční adventura
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
465 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Loki ukradl Ódinovým poslední magické oko a rychle s ním ujel! Odin v zoufalství oživil čtyřech nejhrůznějších zombie Vikingů ze severské země. Rozkládající se četa Gunborg, Segurd, hedge a CAW-Kaa je vyslána na misi po epických světech, aby získala nejen jeho magické oko, ale aby se smířila se svou shnilé minulostí. Fantastická side-scrolling sekanice proti hordám nepřátel a masivním bossem. Až pro čtyři hráče, lokální, či online. Příběh na popukání napsaný komediálním géniem a tvůrcům cereálií na sobotní ráno Zachem Weinermsmithom. Nádherný vizuální styl, vytvořen týmem za kritiky vychválení hře Stick it to the Man . Bonusový obsah, který obsahuje dva hratelné charaktery: Frostbjorna a Raybjorna, 5 versus arén a digitální artbook.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.