Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Ziggurat (PS4)

Staňte se čarodějnickým učněm, a připravte se na svou cestu osvícení. Vstupte do labyrintu a čelte nebezpečným vlnám nepřátel, sbírejte zkušenosti a používejte různá kouzla a zbraně. Dokažte, že jste hodni stát se mocným čarodějem!RYCHLÁ OLD-SCHOOL AKCEZiggurat se soustředí na rychlou FPS akci s retro nádechem. Rychlý pohyb a k tomu snadno pochopitelné, ale…

Jazyk EN
Žánr FPS
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
475 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Staňte se čarodějnickým učněm, a připravte se na svou cestu osvícení. Vstupte do labyrintu a čelte nebezpečným vlnám nepřátel, sbírejte zkušenosti a používejte různá kouzla a zbraně. Dokažte, že jste hodni stát se mocným čarodějem!

RYCHLÁ OLD-SCHOOL AKCE
Ziggurat se soustředí na rychlou FPS akci s retro nádechem. Rychlý pohyb a k tomu snadno pochopitelné, ale propracované herní mechanismy. Ve hře budete procházet dungeony jako ze staré školy, a do toho bojovat s celou řadou rozličných potvor. Dočkáte se také celé řady vylepšení a upgradů.

NEKONEČNÉ DUNGEONY
Všechny úrovně dungeonů jsou přeplněny pastmi, bossáky, ale i poklady, které vám vaši výpravu mohou usnadnit. Všechny úrovně jsou náhodně generované, takže ani při opakovaném hraní se rozhodně nezačnete nudit.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.