Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles (PS4)

Hra Yonder: The Cloud Catcher Chronicles je adventura v otevřeném světě, která se odehrává na krásném ostrově plném života. Tento ostrov se nazývá gamu, je bujným místem s osmi rozdílnými prostředími, od slunečních tropických pláží,…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
515 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra Yonder: The Cloud Catcher Chronicles je adventura v otevřeném světě, která se odehrává na krásném ostrově plném života. Tento ostrov se nazývá gamu, je bujným místem s osmi rozdílnými prostředími, od slunečních tropických pláží, po mrazivé sněhem pokryté vrcholky. Každá lokalita má vlastní flóru a faunu, měnící se roční období a cyklus dne a noci. Gamu byla někdy rájem na zemi, dosud tak působí, ale záhadná temnota zahalila ostrov a ponořila jeho obyvatel do zoufalství. Ostrovu pomůžete různými talenty jako farmařením, výrobou, vařením, chytáním ryb, či výrobou nápojů. S obyvateli ostrova si musíte vytvořit dobré vztahy, které Vám zaručí přístup k novým surovinám a dokonce i novým farmám. Nové dobrodružství na obrovském ostrově gamu. 8 různých prostředí plných. Měnící se roční období, cyklus dne a noci. Pomozte obyvatelům farmařením, chytáním ryb, vařením a jinými talenty. Od obyvatel ostrova získejte suroviny a farmy.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.