Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

WWE 2K17 NXT Edition (XOne)

Balení obsahuje:

NXT Enhancement Pack - Shinsuke Nakamura, Nia Jax, Apollo Crews
Canvas2Canvas litografie of WWE portrétového umělce Roba Schambergera podepsaná NXT hvězdou Shinsuke Nakamurou
2 cm vysoká soška Finna Balora
NXT TakeOver London Mar Relics kartu některé hvězdy která ten večer účinkovala a autentické plátno s TakeOver London ringem

Společnost…

Jazyk EN
Žánr Sportovní
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
1.029 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Balení obsahuje:

  • NXT Enhancement Pack - Shinsuke Nakamura, Nia Jax, Apollo Crews
  • Canvas2Canvas litografie of WWE portrétového umělce Roba Schambergera podepsaná NXT hvězdou Shinsuke Nakamurou
  • 2 cm vysoká soška Finna Balora
  • NXT TakeOver London Mar Relics kartu některé hvězdy která ten večer účinkovala a autentické plátno s TakeOver London ringem


Společnost 2K oznámila, že v připravovaném novém dílu věhlasné herní série z prostředí WWE s názvem WWE 2K17 se objeví slavný Bill Goldberg z WCW a WWE. Tento legendární zápasník, jenž je znám především díky své jedinečné sérii 173 výher v jednotlivých zápasech, kterou zaznamenal ve WCW v letech 1997 až 1998, se objeví ve WWE 2K17 hned jako dvě různé hratelné postavy - jedna bude představovat jeho verzi z WCW a druhá z WWE.

Tyto postavy společně s dvojicí hratelných arén (WCW Monday Nitro a Halloween Havoc) získají v den premiéry všichni, kdo si tento titul předobjednají. „Goldbergův návrat do WWE prostřednictvím dvou hratelných postav, které se ve WWE 2K17 objeví společně s arénami WCW Monday Nitro a Halloween Havoc, představuje unikátní příležitost k seznámení s jednou z největších žijících legend WWE," řekl Chris Snyder, marketingový viceprezident společnosti 2K. „Fanoušci si nyní mohou připomenout mnohé slavné okamžiky z Goldbergovy kariéry, vytvářet zbrusu nové a sami ve virtuálním ringu rozhodnout o tom, ‚kdo bude další‘."

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.