Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Worms Reloaded (PC)

Deset let po titulu Worms™ Armageddon tato tahová mela i nadále pokračuje a přicházejí Worms™ Reloaded, zbrusu nové vydání pro PC, jež vychází prostřednictvím systému Steam. Mohou se zde utkat až čtyři hráči online, nebo offline režimu. Hra dále podporuje mikrofon, zaznamenává vaše herní úspěchy a seznam nejlepších výsledků. Je nabitá spoustou…

Jazyk CZ tit.
Žánr Akční
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
149 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Deset let po titulu Worms™ Armageddon tato tahová mela i nadále pokračuje a přicházejí Worms™ Reloaded, zbrusu nové vydání pro PC, jež vychází prostřednictvím systému Steam. Mohou se zde utkat až čtyři hráči online, nebo offline režimu. Hra dále podporuje mikrofon, zaznamenává vaše herní úspěchy a seznam nejlepších výsledků. Je nabitá spoustou šílených nových zbraní (a přináší též několik slavných „klasik“ z minulosti), je obohacena o zbrusu nová prostředí, obsahuje spoustu skvělých opevnění pro hru v novém režimu pevností a nový editor krajiny, nové herní módy, kloboučky, podoby a hlášky.

Zlatým hřebem je velice poutavý režim jednoho hráče, který je dále obohacen o výukové mise, deathmatch, závody, boje o pevnosti a rébusy. Vychutnejte si plnobarevnou HD grafiku nového enginu, vylepšenou fyziku a zkuste přechytračit počítačovou inteligenci, která má celkem sedm osobnostních typů, od nejsnazších až po ty nejzapeklitější, jako jsou například pomstychtivá, nafoukaná či „z temné strany“.

Hru lze v mnoha aspektech přetvořit k obrazu svému – máte například tisíce možností, jak bude vypadat tým vašich červů, spousta dalších herních úprav a vlastních úrovní, takže si můžete „wormsit“ prostě tak, jak chcete.

Součástí instalačního DVD je také jako BONUS český dabing, který pro vás připravili zaměstnanci Comgadu osobně :)

Vlastnosti produktu:
BOHATŠÍ OBSAH PRO JEDNOHO HRÁČE: Režim kampaně – početně omezený režim – tréninkový režim.
ONLINE I LOKÁLNÍ REŽIM VÍCE HRÁČŮ: Online i lokální režim pro více hráčů, kterého se mohou účastnit až 4 soupeři, a několik tabulek nejlepších výsledků.
LEPŠÍ MOŽNOSTI ÚPRAV: Spousta možností úpravy červů.
NOVÝ NÁSTROJ PRO VYTVÁŘENÍ PROSTŘEDÍ: Zcela nový editor krajiny, jejího vertikálního profilu a schématu.
ARZENÁL A POMŮCKY WORMS: 47 zbraní a pomůcek včetně nových a klasických zbraní.
HERNÍ REŽIMY: Spousta klasických i nové herní režimy Worms™.
GRAFIKA S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM: 13 grafických témat v HD rozlišení, podpora širokoúhlého monitoru a volitelné efekty rozmazání.
OVLÁDÁNÍ ZVLÁŠŤ PRO PC: Uživatelské ovládání, podpora funkčních kláves a USB gamepadu.
    

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.