Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Worlds of Magic (PC)

Worlds of Magic je tahová strategie typu 4X. Hráči mají k dispozici prakticky neomezený počet procedurálné generovaných vesmírů k objevování a dobývání, ve kterých mohou své nepřátele ničit pomocí vojenských a magických sil. Zakládejte města, budujte armády, vynalézejte a sesílejte kouzla, najímejte mocné hrdiny a vytvářejte silnou magii.Zakládejte města,…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
149 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Worlds of Magic je tahová strategie typu 4X. Hráči mají k dispozici prakticky neomezený počet procedurálné generovaných vesmírů k objevování a dobývání, ve kterých mohou své nepřátele ničit pomocí vojenských a magických sil. Zakládejte města, budujte armády, vynalézejte a sesílejte kouzla, najímejte mocné hrdiny a vytvářejte silnou magii.

Zakládejte města, budujte armády, vynalézejte a sesílejte kouzla, najímejte mocné hrdiny a vytvářejte silnou magii. To vše a ještě víc vás čeká, pokud se ponoříte do prozkoumávání tajů odlehlých světů.

Související produkty  

Co nás čeká?

Vytvořte si svého vlastního Sorcerer Lorda a vládněte světu vytvořeném podle vašich vlastních představ a nebo si vyberte jednu z předgenerovaných postav.

Vyberte si ze 13 magických kruhů, které určují, jaké ze 400 kouzel budete moct používat.

Zvolte si ze 40 disciplín, které dají vašemu lordovi specifické výhody nebo nevýhody.

Přidejte se k jedné z 8 ras a udělejte z ní nejmocnější rasu ve vaší říši.

Prozkoumávejte unikátní svět: Sedm Rovin existence, každá se speciálními vlastnostmi. Vyberte si velikost světa a upravte si jednotlivé Roviny. Každá Rovina může obsahovat až 128x128 políček světů. Přes 40 typů vlastností světa včetně jejich strážců a pokladů. Rozšiřujte říši a vaše moc poroste.

Přes 50 různých budov na vylepšení vaší osady.

Přes 100 vojenských jednotek, které můžete naverbovat, a kouzelných stvoření, které můžete vyčarovat.

Využívejte výhody světa ve svůj prospěch: 12 typů terénu na planetách, každý se vlastními přínosy.

Přes 25 různých surovin, které můžou vylepšit vaši produkci nebo je využijete při vytváření artefaktů.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.