Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Wizards Of Waverly Place (NDS)

Wizards of Waverly Place umožňují hráčům vyzkoušet si roli oblíbených čarodějných učňů. Alex Russo, kterou v show hraje vycházející hvězda Selena Gomez, sesílá kouzla a účastní se mini her, aby splnila zadané úkoly a získala nové magické schopnosti. Hráči se mohou při prozkoumávání oblastí ze show, jako je podzemní stanice Waverly, čarodějné doupě, podkroví…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
325 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Wizards of Waverly Place umožňují hráčům vyzkoušet si roli oblíbených čarodějných učňů. Alex Russo, kterou v show hraje vycházející hvězda Selena Gomez, sesílá kouzla a účastní se mini her, aby splnila zadané úkoly a získala nové magické schopnosti. Hráči se mohou při prozkoumávání oblastí ze show, jako je podzemní stanice Waverly, čarodějné doupě, podkroví Russo, studovna Tribecy a mnoho dalších, seznámit s životem dětí Russo. Wizards of Waverly Place je adventura, která hráčům umožňuje prozkoumat zcela novou příběhovou linii přesahující rámec televizní série “Wizards of Waverly Place.

  • Za pomoci dotykového pera se můžete naučit nová skvělá kouzla a zahrát si zábavné mini hry.
  • Komunikujte s postavami ze show.
  • Získávejte mince a tretky, s jejichž pomocí si lze zpřístupnit doplňky pro úpravu Alexina šatníku.
  • Prozkoumejte různé oblasti z televizní show.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.