Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

WinX Club Bloom má narozeniny CZ (PC)

Narozeniny jsou tím nejkrásnějším svátkem v roce. A jsou-li to navíc narozeniny Bloom, zakladatelky klubu Winx, pak její kamarádky samozřejmě udělají vše pro to, aby oslava byla úspěšná! Přidejte se ke klubu Winx a pomozte vílám pro Bloom přichystat ty nejlepší narozeniny v jejím životě!* Navštivte čarovný svět Magix a školu kouzel Alfea. Odpovězte na pár…

Jazyk CZ
Žánr Dětské hry
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
75 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Narozeniny jsou tím nejkrásnějším svátkem v roce. A jsou-li to navíc narozeniny Bloom, zakladatelky klubu Winx, pak její kamarádky samozřejmě udělají vše pro to, aby oslava byla úspěšná! Přidejte se ke klubu Winx a pomozte vílám pro Bloom přichystat ty nejlepší narozeniny v jejím životě!

* Navštivte čarovný svět Magix a školu kouzel Alfea. Odpovězte na pár otázek, které vám Bloom položí, a dozvíte se, jaké povolání je pro vás nejvhodnější.

* Bloom se s vámi podělí o tajemství krásy: naučíte se vybírat správné oblečení, udělat pěkný účes a dozvíte se i něco o líčení.

Minimální konfigurace:
Operační systém: Microsoft Windows 7/Vista/XP SP3
Procesor: Pentium 4 3,2 GHz, 1 GB RAM (2 GB pro Vista)
Grafická karta: Kompatibilní s DirectX 9.0c a s 256 MB paměti
Hardisk: 1,5 GB volného místa
Zvuková karta: 16 bitová zvuková karta kompatibilní s DirectX
Mechanika: DVD-ROM

Lokalizace: Kompletně česky
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.