Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

WildStar Standard Edition (PC)

Nastartujte svůj hvězdolet a naberte kurs k Nexu! Právě byl objeven domov dávno ztracené eldanské civilizace, kterou leckdo dosud považoval za pouhou legendu. Nyní celá galaxie žhaví motory a žene se k této planetě, která jistě skrývá mnohá tajemství. Mezitím…

Jazyk EN
Žánr MMORPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
295 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Nastartujte svůj hvězdolet a naberte kurs k Nexu! Právě byl objeven domov dávno ztracené eldanské civilizace, kterou leckdo dosud považoval za pouhou legendu. Nyní celá galaxie žhaví motory a žene se k této planetě, která jistě skrývá mnohá tajemství. Mezitím však Nexus prohlásila za svůj mocná mezihvězdná říše zvaná Dominion a ze všech obyvatel tohoto světa učinila vyhnance.

Tak začíná divoká válka o Nexus, během níž se probouzí zlé síly a z velkolepého dobrodružství se stává nemilosrdný boj o přežití.

Hra WildStar™ se pyšní skvěle stylizovaným grafickým zpracováním podle nejnovějších technologií, jež zaručuje vynikající herní i divácký zážitek. V rozvalinách záhadné prastaré civilizace se odehrává divoké a tajemné dobrodružství, kterým můžete procházet způsobem, jaký vám nejlépe vyhovuje, a zažít přitom spoustu napětí ze zkoumání a objevování.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA:
Ničte nepřátele a získejte jméno! – Planeta Nexus není zrovna nejpřívětivější, takže si obujte pořádné boty, nabijte lasery a nabruste meče! Vyberte si některé z mnoha povolání, z nichž každé má vlastní dovednosti, schopnosti a i mechaniku soubojů. Budete totiž muset změřit síly s nejnebezpečnějšími nepřáteli v galaxii. A jestli je vám to málo, pak zkuste některé z PvP bojišť, dungeonů či raidů, v nichž budete muset své bojové schopnosti nažhavit na naprosté maximum.

Zvolte si vlastní cestu! – Toto je vaše dobrodružství, takže způsob hraní si můžete zvolit sami. Kromě povolání se ještě můžete stát vojákem, vědcem, osadníkem či průzkumníkem. Každý z nich má trochu jiné aspekty a zvláštní odměnu, takže si můžete vybrat zařazení přesně podle vašeho stylu. Ať už budete vztyčovat vlajku, stavět vesmírné letiště, šplhat po horách nebo studovat prapodivné mimozemské tvory, budete si vždy moci vybrat vlastní způsob postupu.

• Voják (soldier): Vaším hlavním cílem je pořádně nakopat nepřátelům zadky! Zapojujte se do velkolepých bitev, ovládejte zbraně a zvláštní bojové schopnosti a prosekejte a prostřílejte si cestu k bohatství a slávě!

• Vědec (scientist): Jste živoucím důkazem toho, že ve vědění je síla! Zahloubejte se do záhad planety Nexu a studiem prastarých eldanských relikvií, exotických rostlin a nebezpečných mimozemských organismů získávejte nové schopnosti.

• Osadník (settler): Jste pilířem společnosti. Přineste na nově objevenou planetu civilizaci – na nebezpečných místech budujte základny nebo vylepšujte již existující města. Spolu s ostatními modernizujte nový svět – stavte banky, dopravní sítě, obchody a další užitečné stavby, jež vaši spojenci jistě nesmírně ocení.

• Objevitel (explorer): Na vás čeká objevování všech zázraků tohoto cizího světa. Cestujte do těch nejtemnějších koutů záhadné planety a hledejte ztracené artefakty, které v sobě tají nezměrnou moc. Lezte ještě výš, kopejte ještě hlouběji a běžte dále než ostatní. Třeba právě vy odhalíte všechny záhady Nexu!

Uplatněte svá práva! – Prožívejte svůj příběh, vztyčujte vlajky nebo si otevřete pivo – toto místo je vaše. Vy jste je našli, vy jste je vybudovali a nikdo vám je sakra nebude brát!

Dejte dobrodružství co proto! – Úkoly? Nemáme pouze úkoly – připravili jsme pro vás propracovaný, mnohovrstvý obsah, který zaručuje, že vaše dobrodružství na Nexu bude čím dál napínavější a stále plné zábavy a překvapení. Chcete boje s obrovskými zabijáckými roboty? Máte je mít. Chcete časově omezené zabíjení smrtících jinoplanetárních organismů? Máte je mít. Těšíte se na hledání a zkoumání pokročilé pradávné technologie, z nichž vám spadne brada až po kolena? To si pište, že je budete mít. A co je na tom všem nejlepší nejlepší? Čím větší bude riziko, tím bohatší bude i kořist!

Vytvářejte spojenectví! – Jakmile dorazíte na divoké a nebezpečné pomezí Nexu, měli byste si vybrat, ke které straně se přidáte. Jinak moc dlouho nepřežijete. Chcete nepřátele masakrovat v zájmu velkého císařství? Pak se přidejte k Dominionu, jenž tuto planetu prohlásil za svou. Či snad vaše sympatie náležejí spíše rebelům, kteří si od nikoho rozkazovat nenechají?  Pak zamiřte do řad exulantů – společenství žoldnéřů, uprchlíků a odpadlíků.

Cože?! – Momentíček. Nexus by měl být přece domovem tajemné eldanské civilizace. Po těchto obyvatelích tu ale není ani vidu, ani slechu. Co se s nimi stalo? To musíte zjistit vy. Dobrá zpráva je, že po sobě zanechali spoustu různých náznaků a vodítek. Ta špatná zpráva je, že většina z nich vás může vyhodit do vzduchu, roztrhat nebo proměnit v páru. Takže pokračujte, pořádně se vybavte a začněte z pátráním – pokud dokážete přežít, můžete zjistit pravdu!

Zkoumejte nový domov! – Nexus je jednou z nejzáhadnějších a nejnebezpečnějších planet v kosmu, přesto jste se však rozhodli, že se zde usadíte. Na jednu stranu se tu nachází dost prastarých zřícenin a neobjevené měsíce, které jen čekají, až je někdo dobude. Na druhou stranu je však většina z nich obydlena kyberneticky vylepšenými zrůdami, zuřivými šelmami a nepřátelskými rasami. A to znamená nekonečnou zábavu!

Neodolatelná pastva pro oči! – Ponořte se do nejkrásněji ztvárněné hry v dosavadní historii vesmíru! Zcela jedinečné a nadčasové grafické zpracování propůjčuje tomuto titulu nezapomenutelnou atmosféru a svébytnost. Čeká vás tu spousta svérázných postav, úžasných krajin a dalších prostředí i bossů, z nichž vám budou vstávat vlasy hrůzou na hlavě. Na každém kroku se můžete nadšeně rozhlížet a obdivovat okolí, jež se neustále mění. Ale pozor, abyste neskončili jako nejnádhernější mrtvoly v galaxii!

Obsah balení:

  • 30 dní hracího času
  • pozvánka pro hosta s 7 dny hracího času
  • výzdoba do obydlí


Minimální požadavky
Operační systém: Windows® XP SP3 (32-bit) nebo novější
Procesor (CPU): Intel® Pentium® Core2 Duo 2.4 GHz, AMD Phenom™ X3 2.3 GHz nebo lepší
Grafická karta: NVIDIA GeForce® 8800 GT, ATI® Radeon® HD 3850 nebo lepší
Paměť (RAM): 4 GB
Místo: 30 GB volného místa na HDD
Rozlišení obrazovky: Minimální rozlišení 1024x768
Periferie: Klávesnice a myš
Připojení k internetu

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.