Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Virtua Fighter 5 (PS3)

Virtua Fighter 5 je další díl v populární sérii bojovek od společnosti Sega, který se vedle automatů objeví exkluzivně na konzoli PlayStation 3. Konzolová verze Virtua Fighter 3 nabídne celkem 17 postav, přičemž kromě postav známých z předešlých dílů se hráči dočkají i dvojice postav nových. Půjde o mexického bojovníka jménem El Blaze, který vyznává bojový…

Jazyk EN
Žánr Bojové
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
409 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Virtua Fighter 5 je další díl v populární sérii bojovek od společnosti Sega, který se vedle automatů objeví exkluzivně na konzoli PlayStation 3. Konzolová verze Virtua Fighter 3 nabídne celkem 17 postav, přičemž kromě postav známých z předešlých dílů se hráči dočkají i dvojice postav nových. Půjde o mexického bojovníka jménem El Blaze, který vyznává bojový styl Lucha Libre. Druhou novou postavou je Eileen pocházející z Číny, jež používá Monkey Kung-Fu bojový styl, který ji naučil její tatínek, mistr Kung-Fu. Nejenom pro tyto dvě nové, ale pro všech 17 postav přitom platí, že si je hráči budou moci navléct do různého oblečení a ověsit je celou řadou předmětů. Všechny tyto doplňky i oblečení hráč nebude přirozeně získávat zadarmo. Bude je vyhrávat v soubojích s oponenty, nebo si je bude nakupovat za peníze, které jim zajistí pouze vítězství. Co se hratelnosti týče, tak se hráči dočkají tradičních adrenalinových soubojů, v nichž bude hrát rozhodující roli dokonalé zvládnutí bojového stylu každého hráče. Chybět však nebudou ani novinky, přičemž jedna z nich (tzv. Offensive Move) umožní hráči provést speciální manévr, kdy bude moci soupeře překvapit útokem z boku.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.