Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Valhalla Hills - Definitive Edition (PS4)

Celý svůj život tráví ve službách bohům z Asgardu. Zemřeli čestnou smrtí a zasloužili si své místo v síních Valhally. Ale když zaklepali na nebeskou bránu, aby se jim dostalo poslední odměny, nikdo jim neotevřel. Odin se k lidstvu obrátil zády. A je to jen vaše…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
335 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Celý svůj život tráví ve službách bohům z Asgardu. Zemřeli čestnou smrtí a zasloužili si své místo v síních Valhally. Ale když zaklepali na nebeskou bránu, aby se jim dostalo poslední odměny, nikdo jim neotevřel. Odin se k lidstvu obrátil zády. A je to jen vaše vina.

Ve hře Valhalla Hills jste Leko – nejmladší syn Odinův, kterého otec vyhnal do Midgardu za to, že nesplnil jeho očekávání. Víc než drancování budov vás zajímá jejich stavění a nyní se ocitáte daleko od domova s bandou rozladěných, nedávno zesnulých svalovců. Dobrá je na tom jen jedna věc – budete muset své novopečené společníky dovést k nebeské slávě tím jediným způsobem, jaký znáte.

Nyní musíte provést svou partu vyhnaných vikinských válečníků horskou oblastí Valhalla Hills, kde na vás čeká magický portál, který vás zavede na vaše právoplatné místo v říši bohů. Ale tato cesta bude náročná a vikingové se budou muset nejdřív postarat o jednu věc... o přežití!

Dostaňte se k portálu na vrcholku každé hory a zařvěte svůj bojový výkřik dost nahlas na to, aby vás bohové slyšeli. Pokud bohové vašemu lidu nedopřejí odměnu, kterou si zaslouží, pak si ji vezměte sami, třeba i se sekyrou v ruce.

Vlastnosti hry

  • Budujte a spravujte prosperující vikinskou osadu s více než 35 budovami.
  • Dobývejte obří horské krajiny a čelte nebezpečným protivníkům, jako jsou třeba ledoví obři, lávoví šplhouni či mumie.
  • Hrajte na zasněžených svazích, pustých písečných dunách, ohnivých sopkách či v děsivých jeskyních.
  • Konzolová verze obsahuje DLC Sand of the Damned a Fire Mountains a také nový exkluzivní typ mapy – trpasličí jeskyni.
  • Náhodně generované mapy, střídání dne a noci a dobře vyvážená ekonomika představují nekonečnou výzvu a rozmanitost.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.