Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Utawareromono: Mask of Truth (PS4)

Hra Utawarerumono následuje příběh Haku, mysteriózního chlapce v bezvědomí, který se probouzí v neznámé divočině oblečený pouze v nemocničním oděvu se strašnými bolestmi hlavy.Je zachráněn nádherným dívkou jménem Kuon, které…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
640 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra Utawarerumono následuje příběh Haku, mysteriózního chlapce v bezvědomí, který se probouzí v neznámé divočině oblečený pouze v nemocničním oděvu se strašnými bolestmi hlavy.

Je zachráněn nádherným dívkou jménem Kuon, které má milé zvířecí uši a ocas. Nakonec se spojí a na svých cestách setkávají více zvířecích postav, budují si vztahy, bojují proti vytrvalým nepřátelům a Haku je dokonce vtažen do politických machinací mocného státu Yamato.

Hra je obrovským příběhem, který se odehrává v omračující vizuálním formátu novely. Úžasné provedení grafiky a nádherná hudba přidávají pocit, jako byste se dívali na film. Hra má prvky novely, ale přichází s SRPG systémem soubojů a prospěšnými odměnami. Musíte ubránit Haku a jeho přátel proti různorodým nepřátelům ze všech koutů světa.

Souboje jsou vzrušující směsí tahové strategie a mechanik souvisejících útoků. Najdete zde unikátní funkce jako přehrávání, ale i známé aspekty jako slabost proti živelným útokům. Užijte si až 50 hodin dobrodružství v nádherném světě plném překvapení.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.