Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Urban Empire (PC)

Ve hře Urban Empire se ujímáte vládnoucí dynastie a vedete své město a jeho obyvatele přes 200 let historie. Budujte infrastrukturu, plánujte městské čtvrti, rozhodujte politické debaty na radnici, podplácejte či vydírejte své protivníky, posilujte demokratická práva svého lidu, anebo je ignorujte a vládněte svrchovaně sami – rozhodnutí je na vás!Hra…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
315 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Ve hře Urban Empire se ujímáte vládnoucí dynastie a vedete své město a jeho obyvatele přes 200 let historie. Budujte infrastrukturu, plánujte městské čtvrti, rozhodujte politické debaty na radnici, podplácejte či vydírejte své protivníky, posilujte demokratická práva svého lidu, anebo je ignorujte a vládněte svrchovaně sami – rozhodnutí je na vás!

Hra začíná ve 20. letech 19. století a vy musíte rozvíjet své město během pěti různých období, z nichž každé přináší vlastní hrozby a příležitosti. Přežijte výzvu staletí, čelte politickým nesnázím, prožijte události s dopadem na celý svět, podporujte průkopnické vynálezy a vytvořte si svou vlastní městskou říši!

Urban Empire je hra na „vládce města“, která představuje nový, průkopnický druh strategie, jež kombinuje budování města s politickými pletichy a přidává významné společenské a historické události, díky čemuž vytváří nový hratelnostní zážitek, ve kterém hráči musí používat strategické plánování a politický ostrovtip, aby svá města úspěšně rozvíjeli z pozice starosty.

Vlastnosti hry:
Hra na vládce města, nikoliv jen stavitele: Urban Empire nabízí jedinečnou kombinaci klasického budování města a politického managementu. Ujměte se role starosty, staňte se politickým géniem a prokažte své schopnosti tím, že porazíte opoziční strany a provedete své město technologickou evolucí a ideologickou revolucí.
Vyberte si ze 4 vládnoucích rodů s 5 postavami, mezi které patří zastánci rovných šancí a sociální spravedlnosti Kilgannoné nebo Sant’Elias, kteří se soustředí na vědecký pokrok a prohlubování znalostí.
Zakládejte a spravujte městské čtvrti ve velkém měřítku a vyhovujte potřebám svých občanů – například spokojenost, bezpečí a veřejné služby.
Představujte nové nápady a technologie jako třeba elektrickou tramvaj, antibiotika či videohry a pomocí své moci přesvědčte městské zastupitelstvo o své politické agendě.
Až 800 dynamických událostí představujících slasti a strasti městského života: konejte a ovlivňujte rozhodnutí, která se týkají třeba práv žen, hnutí hippie či práce dětí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.