Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

UFO: Aftermath (PC)

UFO: Aftermath je hrou, která kombinuje taktické boje malých jednotek a globální strategickou hru, kde stojíte v čele boje proti hrozbě z vesmíru. Využijte všech svých schopností a dovedností, abyste ochránili rodnou planetu Zemi před totálním zničením. Bojujte proti mnoha druhům mutantů a vetřelců z kosmu, objevujte nové technologie, vyrábějte neuvěřitelné…

Jazyk CZ
Žánr Strategie
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
105 Kč
Na dotaz
  • Detailní popis produktu
UFO: Aftermath je hrou, která kombinuje taktické boje malých jednotek a globální strategickou hru, kde stojíte v čele boje proti hrozbě z vesmíru. Využijte všech svých schopností a dovedností, abyste ochránili rodnou planetu Zemi před totálním zničením. Bojujte proti mnoha druhům mutantů a vetřelců z kosmu, objevujte nové technologie, vyrábějte neuvěřitelné zbraně a přístroje, které vám pomohou ve válce s nezvanými hosty z vesmíru.

Minimální požadavky:
Windows 98/2000/XP, Pentium III 500 MHz, 32 MB nVidia GeForce 2 MX / ATI Radeon video karta, 128 MB RAM, 1,25 GB volného místa na disku, 8× CD-ROM nebo CD/DVD-ROM jednotka, Microsoft DirectX 9, DirectX kompatibilní zvuková karta.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.