Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Tropico 5 Limited Special Edition (PC)

Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na lepší grafický háv, detailnější prostředí a více akce na obrazovce. Nově své impérium bude možné budovat v různých století a s různou hratelností od roku 1800 až po budoucnost, kde se projeví války, úpad trhu…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
735 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na lepší grafický háv, detailnější prostředí a více akce na obrazovce. Nově své impérium bude možné budovat v různých století a s různou hratelností od roku 1800 až po budoucnost, kde se projeví války, úpad trhu a další nástrahy. Tím nejzajímavějším je jistě kooperace až 4 hráčů a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Nechť El Presidente vládne navěky!! Tropico 5 (Limited Special Edition) obsahuje: - hru Tropico 5 - Official Tropico Passport - pohlednici - exkluzivní DLC "Bayo del Olfato"

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.