Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Troll and I (PS4)

Hluboko v skandinávské divočině je mladý kluk Otto donucen uprchnout z rodné vesnice, kterou zpustoší skupina lovců při hledání mýtické příšery. Při útěku se Otto náhodně setkává s tímto nedostižným trollem, s kterým pak spolu…

Jazyk EN
Žánr Dětské hry
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
305 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hluboko v skandinávské divočině je mladý kluk Otto donucen uprchnout z rodné vesnice, kterou zpustoší skupina lovců při hledání mýtické příšery. Při útěku se Otto náhodně setkává s tímto nedostižným trollem, s kterým pak spolu útíkají před lovci.

Společně se Otto a Troll vydávají napříč zrádným územím plným nepřátel. Musí využít jejich vrozené schopnosti na plížení, strategii a boj s nepřáteli. Lesy jsou plné neznámého a spolupráce je základem pro přežití. Spřátelte se s legendárním Trollem a vydejte se na dobrodružství napříč skandinavskými lesy. Hrajte příběhovou kampaň o samotě, nebo lokálně za pomoci přítele.

Prohozujte mezi postavami Otta a Trolla. Jejich kontrast je unikátní a důležitý pro přežití. Vybírejte si způsob boje podle situace. S Trollem zašlapávejte lovce masivními chodidly, nebo plácejte obrovskými pěstmi. V roli Otta využívejte svižné útoky a rychlé pohybování. Sbírejte materiály a vytvořte si zbraně, které budete na cestách potřebovat.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.