Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Toy Soldiers: War Chest Hall of Fame Edition (XOne)

Toy Soldiers: War Chest (Hall of Fame Edition) je hra v rychlém tempu se smíšenými žánry strategické obrany a akčního herního stylu, který přináší k životu ikonické hračky a akční figurky z vašeho dětství. Veďte He-Mana, G. I. Joa a jiné hračkářské armády do legendárních bojů a ochraňujte vaši krabici s hračkami od čím dál, tím více rafinovaných a silných…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
789 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Toy Soldiers: War Chest (Hall of Fame Edition) je hra v rychlém tempu se smíšenými žánry strategické obrany a akčního herního stylu, který přináší k životu ikonické hračky a akční figurky z vašeho dětství. Veďte He-Mana, G. I. Joa a jiné hračkářské armády do legendárních bojů a ochraňujte vaši krabici s hračkami od čím dál, tím více rafinovaných a silných soupeřů. Modifikujte vaši výzbroj aby se hodila k vašemu hernímu stylu a získejte vylepšení, při tom jak bojujete v kampani, nebo vezměte jednoho přítele a bojujte online v multiplayeru. 8 ikonických modifikovatelných armád: Ovládejte armády s unikátními charaktery, silami a herními styly. Vylepšete jejich různými zbraněmi a vylepšeními. Hrajte jako pan vesmíru: Hrajte v roli He-Mana. Kontrolujte jeho armádu Eternianských bojovníků a ochraňte krabici s hračkami eternit před temnými silami. Ovládejte G. I. Joa: vyzbrojen velkým arzenálem zbraní a bojovým duchem, spolupracujte na pohraničním území a zastavte zlo. Velitel Cobra se přidává do boje: Postavte se nepřátelským armádám s ikonickým nepřítelem G. I. Joa. Bojujte proti přátelům: Ochraňte vaši krabici s hračkami a vypusťte vlny smrtících hraček proti vašim vyzyvatelem.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.