Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Touhou Genso Rondo: Bullet Ballet (PS4)

Někde v Japonsku velká Hakureiská bariéra rozděluje Gensokyo od zbytku světa. I když nemá oceán, obsahuje podzemní svět zvaný peklo a také svět v oblacích nazvaný nebe. Říká se, že věci, které vnější svět zapomněl a věci, které vymřely nacházejí svou cestu do Gensokyo. V tomto světě s hojnou přírodou, která nebyla znečištěná industrializací, lidé a duchovní…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
789 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Někde v Japonsku velká Hakureiská bariéra rozděluje Gensokyo od zbytku světa. I když nemá oceán, obsahuje podzemní svět zvaný peklo a také svět v oblacích nazvaný nebe. Říká se, že věci, které vnější svět zapomněl a věci, které vymřely nacházejí svou cestu do Gensokyo. V tomto světě s hojnou přírodou, která nebyla znečištěná industrializací, lidé a duchovní bytosti žijí společně ... i když ne v klidu a neustále vznikají spory. Duchovní bytosti neustále vytvářejí incidenty, které postaví vzhůru nohama celé Gensokyo. Aby se tyto problémy vyřešily byly stanové pravidla kouzelných karet, také známé jako hraní Danmaku, které umožňuje lidem a duchovním bytostem společné férovésouboje. Kvůli těmto pravidlům začaly duchovní bytosti vytvářet více problémů a lidé je musí denně řešit. Takto vypadá normální den v Gensokyo, kde se odehrává i děj hry Touha Gens Rondo: Bullet Ballet . Nyní máte jedinečnou příležitost probojovat se hektickými a zábavnými událostmi, které se denně odehrávají ve městě Gensokyo. Rozlučte se s dny, při kterých jste se cítili bezmocně v boji s bossy! Hra touhy Gens Rondo: Bullet Ballet laskavě vyřídí hráčů silnými útoky a silou Bossa. PS4 verze zahrnuje HD grafiku a kompletně předělané UI, vylepšení v single player módu, lepší balanc systému, více scénářů, nové postavy, hraní online, řebříček skóre, podporu trofejí a samozřejmě mód Boss Rush! Vyberte si z 10 hratelných postav, které zahrnují oblíbenkyně se světa Touha, například Reim Hakurei a Remilia Scarlet. Sbírejte posílení a udělujete maximálně poškození díky využití kouzelných karet, ale využívejte je pouze při nejlepších příležitostech.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.