Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Total War: Rome 2 - Spartan Edition (PC)

SPARTAN EDITION OBSAHUJE

základní hru Total War: Rome 2
rozšiřující kampaň Hněv Sparty
rozšiřující balíček Řecké státy
rozšiřující balíček Martovy dcery
přístup do hry Total War: Arena včetně bonusových zlaťáků a jednotky Myrmidon

Spartan edice spojuje dohromady několik rozšíření Rome 2 i samotnou hru a nabízí tak neuvěřitelnou výpravu do starověkého Řecka…

Jazyk CZ tit.
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
505 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

SPARTAN EDITION OBSAHUJE

  • základní hru Total War: Rome 2
  • rozšiřující kampaň Hněv Sparty
  • rozšiřující balíček Řecké státy
  • rozšiřující balíček Martovy dcery
  • přístup do hry Total War: Arena včetně bonusových zlaťáků a jednotky Myrmidon


Spartan edice spojuje dohromady několik rozšíření Rome 2 i samotnou hru a nabízí tak neuvěřitelnou výpravu do starověkého Řecka a románského světa. Čekají vás stovky hodin dobývání, díky masivnímu obsahu původní hry, dvěma rozšiřujícím kampaním a extra obsahu, který zahrnuje nové frakce a zuřivé nové válečníky.

TOTAL WAR: ROME 2

Total War série se vrátila zpět do Říma, aby opět rozčeřila stojaté vody strategického žánru. Staňte se nejsilnější světovou supervelmocí a velte nejnebezpečnějšímu starověkému vojsku všech dob. Poražte své nepřátele vojenskými, ekonomickými nebo politickými prostředky. Váš vzestup vzbudí jak obdiv, tak také závist, a to i u vašich nejbližších spojenců. Mějte se tak na pozoru, komu budete věřit

KAMPAŇ WRATH OF SPARTA

Je rok 432 n.l. a v celém Řecku vládne neklid. Na shromáždění Peloponéské ligy si prosperující Atény vysloužily nepřátelství Sparty, Korintosu a Bojótijské ligy. Tím vyklonili křehkou politickou rovnováhu do bodu, ze kterého již není návratu. Budoucnost celého Řecka je v sázce a následný konflikt bude mít za následek nic menšího, než nadvládu Helénského světa.

ROZŠIŘUJÍCÍ BALÍČKY

Balíčky Greek States a Daughters of Mars přidávají nové diplomatické i válečné frakce a hlavně celou řadu nových jednotek.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.