Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Tom Clancys Ghost Recon AW (PC)

V roce 2013, armáda Spojených států zrealizuje Integrovaný Válečný Systém (Integrated Warfighter System (IWS)), vyvíjející se podle našich znalostí moderního vojáka. IWS kombinuje pokročilé zbraňové systémy, satelitní komunikační zařízení a zvýšenou schopnost přežití do jednoho plně integrovaného bojového systému. Program IWS byl vyvinut aby mohl těmto novým…

Jazyk CZ
Žánr Akční
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
85 Kč
Na dotaz
  • Detailní popis produktu

V roce 2013, armáda Spojených států zrealizuje Integrovaný Válečný Systém (Integrated Warfighter System (IWS)), vyvíjející se podle našich znalostí moderního vojáka. IWS kombinuje pokročilé zbraňové systémy, satelitní komunikační zařízení a zvýšenou schopnost přežití do jednoho plně integrovaného bojového systému. Program IWS byl vyvinut aby mohl těmto novým hrozbám čelit. Teď může být otestován přímo na bojišti. Na základě vzpoury v srdci Mexico City, rozmístila armáda Spojených států v centru konfliktu elitní speciální jednotky, aby tak získala nad městem kontrolu. Ač značně přečísleni, kompletně vybaveni IWS, je elitní tým první a poslední linií obrany bojiště. Jsou to chladní profesionálové. Oni jsou Ghosts!

Možnosti hry:

  • Herní technologie příští generace: Ghost Recon® 3 plně využívá výkonnou technologii s úžasnými texturami, světlem, efekty a nejmodernější fyzikou.
  • Staňte se vojákem budoucnosti: Seznamte se s budoucností vojenské technologie.
  • Používejte plně integrovaný bojový systém společně s opravdovými zbraněmi a revolučními komunikačními systémy (viz níže), kde budou hráči zosobněním vojáka budoucnosti, což je založeno na aktuálním výzkumu armády Spojených států, že Ghosts poskytnou hráčům realistickou představu o tom, jak se bude válčit v příštím desetiletí.
  • Revoluční možnosti: Revoluční Cross-Com je komunikační zařízení fungující na základě satelitní technologie. Je připevněno na přilbě a voják může sledovat situaci na bojišti a rozkazy z velitelství pomocí monoklu.
  • Velte jednotce „Duchů“ i vzdáleným spojencům a bojovým prostředkům bez posádky, jako i přímé dělostřelecké podpoře a leteckým úderům.
  • Sledujte co jednotka vidí a přijímejte vizuální i audiovizuální informace jak od spojeneckých jednotek, tak od vozidel bez posádky.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.