Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Tokyo Twilight Ghost Hunters Daybreak: Special Gigs (PS4)

Hra Tokyo Twilight Ghost Hunters Daybreak: Special Gigs má zajímavý příběh, který potlačuje hranice reality, při tom jak bojujete s neklidnými duchy vytvářejícími chaos napříč Tokiem. Vydejte se znepokojivou cestu zahnání zlých duchů a vyhnáním je ze světa živých. Systém grafického streamování horizontálních objektů (GHOST) vytváří živý svět, který se nepodobá…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
535 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra Tokyo Twilight Ghost Hunters Daybreak: Special Gigs má zajímavý příběh, který potlačuje hranice reality, při tom jak bojujete s neklidnými duchy vytvářejícími chaos napříč Tokiem. Vydejte se znepokojivou cestu zahnání zlých duchů a vyhnáním je ze světa živých. Systém grafického streamování horizontálních objektů (GHOST) vytváří živý svět, který se nepodobá ničemu, co jste dosud měli možnost vidět. Hromady bonusových vymožeností, které Vás donutí se vrátit po více! Hejno nových a starých postav, který završuje rozmanitou sestavu postav a zvětšený příběh představuje nové kapitoly, které Vám zaručí více než 30 hodin herního času.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.