Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Tiger Woods PGA Tour (Nintendo DS)

Fenomén Tiger Woods jako váš golfový oponent. Vylepšete svůj handdicap a vyhrajte nad mnohonásobným šampiónem.EA Sports přináší zcela mimořádnou golfovou hru na Nintendo GameCube s 15 profesionály, 12 odlišnými dráhami a spoustou prémiích k zpřístupnění. Tady můžete prožít své sny a porazit Tigera na Pebble Beach! Také můžete odpálit míček na 300 yardů přes…

Jazyk EN
Žánr Sportovní
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
199 Kč
Na dotaz
  • Detailní popis produktu

Fenomén Tiger Woods jako váš golfový oponent. Vylepšete svůj handdicap a vyhrajte nad mnohonásobným šampiónem.EA Sports přináší zcela mimořádnou golfovou hru na Nintendo GameCube s 15 profesionály, 12 odlišnými dráhami a spoustou prémiích k zpřístupnění. Tady můžete prožít své sny a porazit Tigera na Pebble Beach! Také můžete odpálit míček na 300 yardů přes travnaté hřiště, trefit důlek ze 40 stop a vyhrát turnaj proti některým z nejlepších PGA profíků. Rozsáhlý soupis skutečných a fiktivních hráčů vám poskytne spoustu golfistů, kde můžete hrát jako oni nebo proti nim. Vedle Tiger Woods, obsahuje hra profíky z 2001 PGA Tour nováčky roku Charlese Howell III a Ty Tyron. 12 fiktivních hráčů golfu má zajímavé přezdívky jako Big Mo nebo Yosh Tanigawa. Každý hráč golfu je odlišen podle síly, přesnosti, přiklepnutí a obnovy.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.