Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Sims 4 Bundle Pack 2 (PC)

Hra pro PC The Sims 4 Sada 2. The Sims 4: Únik do přírody Nabízí nové místo (Granite Falls), kde se mohou Simíci rekreovat. Balíček dále nabízí spousty nových herních možností, předmětů, aktivit a také novou dovednost (bylinkářství)! Dopřejte svým Simíkům trochu čerstvého vzduchu a vyrazte s nimi na výlet do divočiny, na který jen tak nezapomenou.…

Jazyk CZ tit.
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
675 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
  • Hra pro PC The Sims 4 Sada 2. The Sims 4: Únik do přírody Nabízí nové místo (Granite Falls), kde se mohou Simíci rekreovat. Balíček dále nabízí spousty nových herních možností, předmětů, aktivit a také novou dovednost (bylinkářství)! Dopřejte svým Simíkům trochu čerstvého vzduchu a vyrazte s nimi na výlet do divočiny, na který jen tak nezapomenou.
  • The Sims 4: Báječná kuchyně


Kolekce zahrnuje báječný stroj na zmrzlinu a k němu mnoho dalšího vybavení do kuchyně. Od stylových skříněk až po nové nerezové spotřebiče. Díky novým účesům a oblečení mohou skvěle vypadat nejen delikatesy, ale také Simíci, kteří je připravují.

The Sims 4: Strašidelné věcičky

Vyřezávejte dýně a užívejte si strašidelnou zábavu. Proměňte s touto kolekcí domov svých Simíků v něco démonicky děsivého. Na výběr máte nejrůznější nové kostýmy a make-up, pomocí kterých svým Simíkům vytvoříte nový vzhled. Objevujte nové způsoby tvorby pomocí stolku na vyřezávání dýní, a pomozte svým Simíkům uspořádat večírek století.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.