Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Settlers II 10. výročí (PC)

Settlers II jsou ekonomickou simulací, která dává hráči možnost mnoha různých strategických voleb. Musíte budovat velkou a fungující osadu a ubránit ji před útoky. Ale to není jediným úkolem: vaše ekonomika musí fungovat. Zboží je třeba dopravovat rychle po strategicky postavených cestách a dobře umístěných budovách. Hlavním cílem je ovládnout celou herní…

Jazyk CZ tit.
Žánr Strategie
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
199 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Settlers II jsou ekonomickou simulací, která dává hráči možnost mnoha různých strategických voleb. Musíte budovat velkou a fungující osadu a ubránit ji před útoky. Ale to není jediným úkolem: vaše ekonomika musí fungovat. Zboží je třeba dopravovat rychle po strategicky postavených cestách a dobře umístěných budovách. Hlavním cílem je ovládnout celou herní mapu.

- Příběh se odehrává v jediné kampani sestávající z 10 misí, dále je k dispozici mnoho map pro volné hraní & generátor náhodných map.
- Hra poskytuje náhled do opravdového světa ekonomiky, dopravy zboží & strategických voleb s mnoha různými jednotkami a budovami:
- 3 hratelné národy, ze kterých si lze vybrat: Římané, Núbijci a Asiaté.
- 31 různých budov, 25 povolání a 5 různých vojenských jednotek pro každý národ.
- Celkově 31 různých druhů zboží.
- Velice rozdílná prostředí: Láva, zasněžené hory, bažiny a lesy.
- Různé režimy hry pro více hráčů.

Min. konfigurace:
Win 2000/ XP, CPU 1.4 GHz, 512 MB RAM, grafická karta s 64 MB, 1GB místa na disku
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.