Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Raven: Legacy of a Master Thief (PC)

The Raven – Legacy of a Master Thief“ je dech beroucí dynamická adventura z žánru point-and-click zasazená do atmosférické Evropy 60. let 20. století. Hráč se ocitne ve strhujících napínavých scénách – na lovu legendárního zloděje uměleckých předmětů, který si říká Havran. Hráči půjdou po stopě z Havranových charakteristických černých per…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
85 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

The Raven – Legacy of a Master Thief“ je dech beroucí dynamická adventura z žánru point-and-click zasazená do atmosférické Evropy 60. let 20. století. Hráč se ocitne ve strhujících napínavých scénách – na lovu legendárního zloděje uměleckých předmětů, který si říká Havran. Hráči půjdou po stopě z Havranových charakteristických černých per a budou se snažit tohoto zloděje dopadnout, aby ochránili legendární safír jménem „Oko sfingy“, který se právě převáží ze Švýcarska do Egypta.

Tento krimi příběh plný zvratů a překvapení hráče vtáhne do obou stran děje – hra se bude odehrávat jak z pohledu vyšetřovatele, tak z pohledu zloděje, čímž v sobě kombinuje prvky detektivky a zločineckého příběhu.

Vlastnosti hry

  • Napínavý krimi příběh plný zvratů a překvapení v kombinaci detektivky a zločineckého příběhu.
  • Filmová prezentace se stovkou úhlů kamery a tucty filmečků.
  • Dobrovolné hádanky a systém bodování pro adventurní veterány.
  • Zápisník a nápověda pro nováčky tohoto žánru.
  • Dech beroucí 3D grafika v reálném čase v plném HD.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.