Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Pillars of the Earth (PS4)

Hra The Pillars of Eternity, založená na celosvětovém bestselleru od Kena Folletta, převypravuje příběh vesnice Kingsbridge zcela novým, interaktivním způsobem. Zahrajte si za Jacka, Alienu a Philipa a změňte události z knihy prostřednictvím průzkumu, rozhodování a dialogů. Tento interaktivn…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
305 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra The Pillars of Eternity, založená na celosvětovém bestselleru od Kena Folletta, převypravuje příběh vesnice Kingsbridge zcela novým, interaktivním způsobem. Zahrajte si za Jacka, Alienu a Philipa a změňte události z knihy prostřednictvím průzkumu, rozhodování a dialogů. Tento interaktivní román je rozdělen do tří odlišných „knih“, každá po sedmi kapitolách. Krabicová verze obsahuje přístup ke všem třem knihám a přináší tedy celou ságu v jednom strhujícím balení.

 

Anglie, 12. století: V čase velké chudoby a válek zahajuje malé městečko stavbu katedrály, aby svému lidu zaručilo bohatství a bezpečí. V rámci jejich boje o přežití se proplétají životy a osudy. Mnich Philip se stane převorem malého opatství v Kingsbridge. Mezitím malého chlapce jménem Jack vychovává v lesích jeho vyhnaná matka. Když se vyučí na kameníka, vydláždí si tím cestu k postu nadaného mistra stavitelského. Spolu se zostuzenou šlechtičnou Alienou zahajují Jack a Philip stavbu jedné z největších katedrál, jakou Anglie kdy spatří.

 

Vlastnosti hry:

? Jeden z nejúspěšnějších románů všech dob, který se nyní dočkal třídílné videoherní adaptace.

? Změňte události z románu a ovlivněte osudy jeho postav.

? Sledujte epický příběh o válce, konspiracích a romanci, který se táhne přes 30 let.

? Tři různé hratelné postavy: outsider Jack, šlechtična Aliena a mnich Philip.

? Vdechuje život 12. století díky více než 200 ručně kreslených pozadí.

? Hra je plně animovaná v jedinečném 2D stylu.

? Ovládání bylo optimalizováno pro ovladač i myš.

? Orchestrální soundtrack od pražského FILMharmonického orchestru.

? Kompletní dabing v angličtině a němčině, ve kterém účinkují Glen McCready jako Philip, Naomi Sheldon jako Aliena a Cody Molko a Alex Jordan jako mladý a dospělý Jack.

? Speciální účast Kena Folletta jako hlas Cantora.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.