Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Inner World (PC)

Vítejte v tajemném světě Asposia, jenž se nachází v nesmírně obrovském, fyzikální zákony popírajícím dutém prostoru, který zásobují vzduchem pouze tři velké větrné fontány. V tomto světě žije nesmělý hudebník Robert a tajemná zlodějka Laura – spolu s hrstkou dalších bizarních a zajímavých postav. Když jedna větrná fontána po druhé vyschne, Robert a…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Vítejte v tajemném světě Asposia, jenž se nachází v nesmírně obrovském, fyzikální zákony popírajícím dutém prostoru, který zásobují vzduchem pouze tři velké větrné fontány. V tomto světě žije nesmělý hudebník Robert a tajemná zlodějka Laura – spolu s hrstkou dalších bizarních a zajímavých postav. Když jedna větrná fontána po druhé vyschne, Robert a Laura musí zjistit, kam se vítr tak záhadně poděl. Nemají žádnou stopu, ale zato mají spoustu dobrých úmyslů. Naše dvojka se vydává zachránit svět.Pomozte jim vyřešit ošemetné hádanky, setkejte se s podivnými i úžasnými Asposiany a nejméně zvláštními zvířaty.Dokáže mladý dobrodruh zachránit svět?Co skrývá Laura?A proč má Robert tak divný nos?

Sběratelská edice obsahuje hru bez ochrany, kompletní soundtrack, digitální encyklopedii Asposie, pohlednici, nálepku a nášivku s holubem Peckem.

Příběh, který je zamotanější než asposiánský  frňák!

Velmi vtipné dialogy díky bizarním a humorným postavám

Řada náročných hádanek

Ručně kreslený svět plný detailů

Nejepičtější soundtrack od vzniku Asposie 

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.