Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Hunter: Primal (PC)

Lovte - Prozkoumávejte - Přežijte Vítej Průkopníku! Vkročte do rozlehlého křídového světa (24 km² / 9.3 mi²) kde nehostinné prostředí prověří vaší schopnost přežít až do krajnosti. Nacházíte se na planetě Primal Eden. Pomozte nám ovládnout a zcivilizovat neprostupnou divočinu, abychom zde mohli zasít séme civilizace. Pokud se vám podaří uspět, odměnou…

Jazyk CZ tit.
Žánr FPS
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
85 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Lovte - Prozkoumávejte - Přežijte Vítej Průkopníku! Vkročte do rozlehlého křídového světa (24 km² / 9.3 mi²) kde nehostinné prostředí prověří vaší schopnost přežít až do krajnosti. Nacházíte se na planetě Primal Eden. Pomozte nám ovládnout a zcivilizovat neprostupnou divočinu, abychom zde mohli zasít séme civilizace. Pokud se vám podaří uspět, odměnou vám bude celkové vymazání rejstříku trestů. Selžete-li vaše mrtvé tělo zasytí zeminu a mrchožrouty, na neúspěch bude pohlíženo jako na velezradu vůči Expansive Galaxies Corporation a vaši rodiní příslušníci budou odesláni na primal Eden jako Průkopníci. Na začáteku naleznete nějaké vybavení v sestupovém modulu. Aby jste byli schopni přežít, je nezbytně nutné průzkumem získat výkonější zbraně, kvalitnější ošacení a střelivo. Zní to lehce že? Dobrá, ostrov je zamořen jedovatou flórou, ale také hladovými dinosaury, kteří hodují na tělech neúspěšných. Planeta Primal Eden je osídlena 5 různými druhy dinosaurů, včetně mocného Tyranosaura Rexe a veleobávaného Quetzalcoatla jinak také zvaného Metla Nebes. Pečlivé plánování, spolupráce a batohy plné zásob spolu s se zbraněmi jsou nezbytné k přežití. theHunter: Primal je nejnovějším přírustkem do rodiny theHunter vydané studiem Expansive Worlds ve spolupráci s Avalanche Studios. Od data vydání originální hra získala více než 5 milionů registrovaných hráčů a počet hráčů stále roste. theHunter: Primal nabízí hru pro jednoho tak také hru pro více hráčů, s možností vytvářet neveřejné hry. Hledáte li opravdovou výzvu, zapněte PvP a spojte se spřáteli a rozpoutejte peklo na zemi. Hledáte li spolupráci, vypnete PvP a ve spolupráci s ostatními se pokuste lovit nebezpečné obyvytele planety Primal Eden. Hra představuje peresistentní systém inventáře, což znamená cokoliv naleznete během jedné herní relace, zůstáva ve vašem inventáři do dalších relací. Ale má to háček, když zemřete, stratíte veškeré zásoby. Jste li dostatečně rychlí můžete se pokusit získat zásoby zpět, než si je jiní Průkopníci přivlastní.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.