Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Escapists - The Walking Dead Edition (XOne)

The Escapists: The Walking Dead v sobě spojuje oceňovaný nezávislý hit The Escapists a celosvětový fenomén Živí mrtví. V této unikátní hře, vytvořené ve stylu The Escapists v osmibitové pxel-artové grafice, se ujmete role Ricka Grimese, který se musí vypořádávat s hordami „chodců“ bloudícími po světě.Rick vede skupinu přeživších, včetně mnoha…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
485 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

The Escapists: The Walking Dead v sobě spojuje oceňovaný nezávislý hit The Escapists a celosvětový fenomén Živí mrtví. V této unikátní hře, vytvořené ve stylu The Escapists v osmibitové pxel-artové grafice, se ujmete role Ricka Grimese, který se musí vypořádávat s hordami „chodců“ bloudícími po světě.

Rick vede skupinu přeživších, včetně mnoha postav známých z komiksu, například Maggie, Hershel, Glenn či Michonne a musí se postarat o bezpečí skupiny. V každé oblasti je potřeba najít bezpečnou cestu a splnit řadu nebezpečných úkolů, aby přežilo pokud možno co nejvíce lidí. Hra věrně odpovídá příběhu komiksu, což znamená, že se Rick musí nejprve dostat z nemocnice Harrison Memorial Hospital, navštívit farmu rodiny Greeneových a dále lokace jako nápravné zařízení Meriwether a Woodbury.

Ochraňujte živé a unikejte před mrtvými v této oceňované komiksové story.

Vlastnosti:

    6 lokací: Popasujte se s 6 nejznámějšími lokacemi z komiksu Živí mrtví.
    Epické craftění: Vyberte si z více než stovky rozličných předmětů a vytvořte na nástroje a zbraně, které vám pomohou přežít.
    Známé postavy: Setkejte se s vašimi oblíbenými postavami z komiksu a přidejte je do svého týmu., aby vám pomohly s vašimi úkoly.
    Denní program: Postarejte se své postavě a týmu o denní program – to je důležité pro udržení morálky.
    Pistole a pušky: střelné zbraně se dají vyrobit i nalézt – hodí se k odhánění chodců zpět k zátoce.
    Hordy zombií: Když na to půjdete chytře a využijete přeživších z vašeho týmu, tak se hladovým zombiím vyhnete.
    Steam achievementy: Prohledejte každý stůl a místnost, aby vám žádný neunikl!
    Žebříčky na Steamu: Optimalizujte svůj plán a strategii, abyste dokončili levely v nejrychlejším čase.
    Ukládání pozic do cloudu: Hrajte i na cestách.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.