Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

The Chronicles of Shakespeare Double Game Pack (PC)

2 fantastické dobrodružné hry s hledáním předmětů od tvůrců Edna & Harvey & The Whispered WorldSen noci svatojánské (A Midsummer Night's Dream)Shakespeare napsal Sen noci svatojánské, když po něm chtěli, aby napsal komedii na oslavu svatby jeho urozených přátel. Sen noci svatojánské je oslavován za své dojemné pojetí lásky, snů a tvořivé fantazie;…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
125 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

 2 fantastické dobrodružné hry s hledáním předmětů od tvůrců Edna & Harvey & The Whispered World

Sen noci svatojánské (A Midsummer Night's Dream)
Shakespeare napsal Sen noci svatojánské, když po něm chtěli, aby napsal komedii na oslavu svatby jeho urozených přátel. Sen noci svatojánské je oslavován za své dojemné pojetí lásky, snů a tvořivé fantazie; je považován za skutečně originální mistrovské dílo. Příběh čtyř milenců, jejichž vzájemné nesváry dále komplikuje jejich vstup do pohádkového lesa, kde si hrají víly. Sledujte zvraty a pomozte Shakespearovi dostat se na londýnská jeviště.
 
Romeo a Julie (Romeo and Juliet)
London v roce 1590. Shakespeare se snaží získat uznání a stát se členem „Lord Strange’s Men“, renomované herecké společnosti. Aby prokázal, že je členství hoden, Shakespeare nejdřív musí dokončit své tragické mistrovské dílo Romeo a Julie. Zažijte nejvášnivější milostný příběh, který byl kdy napsán, a prozkoumejte krásné romantické prostředí. Dokážete pomoci Romeovi dostat se do náruče Julie, když jimi zmítá vzdor vůči svým rodinám? Objevte přes 30 vysoce detailních a autentických lokací v tomto romantickém dobrodružství se skrytými předměty. Dokážete najít stopy a jít po cestě, která Romeovi pomůže dostat se ke své Julii?

VLASTNOSTI HRY

  • Zažijte dvě podmanivé historické dobrodružné hry o tvorbě dvou Shakespearových nejlepších mistrovských děl.
  • Nádherná 2D grafika, ručně kreslené animace.
  • Neuvěřitelná interaktivní hloubka.
  • Emocionálně chytlavé vyprávění.
  • Přes 30 detailních lokací v každé hře.


Minimální požadavky
OS: Windows 7, Vista a XP
Procesor: 2GHz
RAM: 1 GB
HD: 300 MB
Grafická karta s 64 MB RAM a kompatibilní s OpenGL a DirectX

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.