Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Terrorist Takedown 3 (PC)

Terrorist Takedown by se dalo velmi jednoduše specifikovat jako vojenská arkádová střílečka. Ale co si pod tím představit? Pokud jste hráli například Medal of Honor: Pacific Assault nebo Delta Force: Black Hawk Down, jistě si vzpomenete na občasné zpestření v podobě docela zábavných meziher. Sem tam jste usedli za raketomet, protileteckou baterii nebo kulomet…

Jazyk EN
Žánr FPS
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
105 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Terrorist Takedown by se dalo velmi jednoduše specifikovat jako vojenská arkádová střílečka. Ale co si pod tím představit? Pokud jste hráli například Medal of Honor: Pacific Assault nebo Delta Force: Black Hawk Down, jistě si vzpomenete na občasné zpestření v podobě docela zábavných meziher. Sem tam jste usedli za raketomet, protileteckou baterii nebo kulomet v letícím vrtulníku, určitou dobu jste jen pohybovali myší a stříleli nabíhající vojáky nebo sestřelovali nalétávající aeroplány. Hned po prvním spuštění Terrorist Takedown 3 vás osloví líbivé intro, které vás navnadí v očekávání toho, co asi bude následovat. Hra má vynikající střih, spád a perfektní hudbu, které úvodní video nabízí, je tím nejlepším na celé hře.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.