Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Tales of Zestiria (PS3)

Hráči se ponoří do velkého příběhu a objeví "zest" dobrodružství s novými postavami, magickou zemi a skvělou hratelnost v povídkách Příběhy Zestiria.Na oslavu 20. výročí sérií her z produkce Namco Bandai vzniká hra nesoucí název Tales of Zestiria, která je již 15. vlajkovým titulem této společnosti.Hra Tales of Zestiria je jakousi odbočkou v tvorbě série…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
545 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hráči se ponoří do velkého příběhu a objeví "zest" dobrodružství s novými postavami, magickou zemi a skvělou hratelnost v povídkách Příběhy Zestiria.

Na oslavu 20. výročí sérií her z produkce Namco Bandai vzniká hra nesoucí název Tales of Zestiria, která je již 15. vlajkovým titulem této společnosti.

Hra Tales of Zestiria je jakousi odbočkou v tvorbě série Příběhů z.. - jejím posláním je návrat k samotným kořenům fantasy žánru tak, jak jej známe z prvních her série Příběhů z.. a vytváří tak novou živnou půdu, zatímco mnohé klasické prvky zůstávají zachovány. Je dost dobře možné, že hra Tales of Zestiria bude tím nejvíce robustním titulem ze všech.

Příběh Zestirie se odehrává na kontinentu zvaném Greenwood, který je rozdělen mezi 2 válčící impéria. Příběh se točí kolem Soreyho, vášnivého mladíka náležícího k mystické rase známé pod jménem Tenzoki. S pomocí svého druhu se Sorey pokusí o osvobození kontinentu Greenwood.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.