Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Super Luckys Tale (XOne)

Hra Super Lucky’s Tale je půvabná adventura, která pro všechny, která sleduje příběh optimistického, energického a roztomilého hrdinu při jeho cestě za vnitřní silou a pomoci sestře získat knihu věků od Jinx.Jinx je mysteriózní zločinec, který se snaží…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
409 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra Super Lucky’s Tale je půvabná adventura, která pro všechny, která sleduje příběh optimistického, energického a roztomilého hrdinu při jeho cestě za vnitřní silou a pomoci sestře získat knihu věků od Jinx.

Jinx je mysteriózní zločinec, který se snaží změnit svět, ale kvůli jakým důvodem?

Na cestě potkáte zábavné obsazení podpůrných postav a záporáků.

Lucky se musí postavit různým záporným postavám, mezi které patří i zlověstné děti Jinx, naštěstí jim úplně nedochází jeho plán.

Lucky potkává různé zábavné postavy, ztracených Yeti, potrhlého duchů, vesnici farmářských červů a jiných roztomilých přátel.

Na cestách se můžete zabavit mini hrami, nervy drásajícími překážková dráha a nečekanými Jinx úrovněmi, které vtáhnou Luckyho s přáteli do hry na život a smrt.

Také prozkoumejte všechny různé tajemství, které čekají v mysteriózních dírách, pod zemí a v klasických platformových side-scroller.

Půvabné dobrodružství plné přátel.

Prozkoumejte pestrobarevný, jasný a hluboký svět dostupný iv dech beroucí 4K.

Bohatý a pestrobarevný svět plný zábavných postav.

Postavte se neočekávaným výzvám a různým situacím.

Dobrodružství pro všechny věkové kategorie.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.