Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Sublevel Zero - Redux (PS4)

Sublevel Zero Redux je roguelike střílečka, ve které se realita světa rozpadá. Nastupte do kokpitu ozbrojené lodě, hledejte starobylé technologie a bojujte v procesní generovaných labyrintech. Probojujte se intenzivní kampaní pro jednoho hráče, která byla předělána a kde najdete…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
409 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Sublevel Zero Redux je roguelike střílečka, ve které se realita světa rozpadá. Nastupte do kokpitu ozbrojené lodě, hledejte starobylé technologie a bojujte v procesní generovaných labyrintech. Probojujte se intenzivní kampaní pro jednoho hráče, která byla předělána a kde najdete nový obsah, nebo vymoženosti. Vaše loď dokáže létat a otáčet se do všechny směrů. Útočte z různých úhlů pro zachování výhody. Ve hře neexistují žádné životy, nebo ukládání. Létejte náhodně generovanými prostředími a zastřel vše v cestě. Vyrábějte si zbraně a předměty, kterými si přizpůsobíte bojovou loď. Při hraní získáváte plány na nové zbraně, které si uchováte.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.