Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

StarCraft II: Wings of Liberty (PC)

StarCraft 2: Wings of Liberty je akční RTS, která příběhově přímo navazuje na datadisk StarCraft: Brood War a nabídne tedy hráčům možnost zapojit se do konfliktu tří známých ras - Protoss, Terran, and Zerg, v jejichž řadách budou figurovat dobře známé, ale i zbrusu nové jednotky. Chybět samozřejmě nebudou ani hrdinové, kteří budou dopředu posouvat dramatický…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
430 Kč
Na dotaz
  • Detailní popis produktu

StarCraft 2: Wings of Liberty  je akční RTS, která příběhově přímo navazuje na datadisk StarCraft: Brood War a nabídne tedy hráčům možnost zapojit se do konfliktu tří známých ras - Protoss, Terran, and Zerg, v jejichž řadách budou figurovat dobře známé, ale i zbrusu nové jednotky. Chybět samozřejmě nebudou ani hrdinové, kteří budou dopředu posouvat dramatický příběh plný dramatických situací. Co se hratelnosti týče, bude StarCraft II pokračovat směrem, který nastavila původní hra a její datadisk před deseti lety. Půjde tedy opět o hodně rychlou RTS s vybalancovaným poměrem sil všech tří hratelných stran, jež kromě hlavní singleplayer kampaně, kterou si hráči prožijí za všechny tři strany z jiného úhlu pohledu, nabídne i komplexní podporu multiplayeru skrze známou Blizzardí službu Battle.net. StarCraft 2 nabídne atraktivní 3D grafiku a chybět nebude ani podpora kreativní části hráčské komunity, jež bude mít podobu nástrojů skriptovacích a editoru pro tvorbu map.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.