Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

SpellForce: The Order of Dawn (PC)

Spellforce: The Order of Dawn je kříženec 3D RTS a RPG zasazený do originálního fantasy prostředí, navíc disponující docela kvalitním příběhem. Hlavní roli v něm hraje 13 mágů, kteří ve své chamtivosti vyvolali během temného obřadu prastaré elementy, které zničili celou zemi a doslova ji rozervali na kusy. Z hlubin země se pak vyvalily armády kostlivců a…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu CZEN/HU/SK
Multiplayer ANO
Záruka 24
105 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Spellforce: The Order of Dawn je kříženec 3D RTS a RPG zasazený do originálního fantasy prostředí, navíc disponující docela kvalitním příběhem. Hlavní roli v něm hraje 13 mágů, kteří ve své chamtivosti vyvolali během temného obřadu prastaré elementy, které zničili celou zemi a doslova ji rozervali na kusy. Z hlubin země se pak vyvalily armády kostlivců a jiných zrůd, aby zničili to co zůstalo. I v této těžké době se však našli hrdinové, kteří měli odvahu se katastrofě postavit. A právě role hned několika těchto chrabrých mužů a žen hráč převezme. Spellforce nabízí výběr ze 6 ras, které je možné křížit a sestavit tak svoji armádu například z orků i elfů zároveň. Protivníků je však ještě více. Proti hráči se totiž postaví více než 30 druhů nepřátel různě odporného vzhledu a vlastností. Spellforce obsahuje svět, který si žije po svém i bez zásahu hráče a velmi důležitou roli v něm hraje magie. Při všech těch inovacích, které hra nabízí je potěšitelné, že je k dispozici víceméně klasické schéma ovládání známé z ostatních RTS her. Vedle singleplayer kampaní je k dispozici i multiplayer přes LAN a internet.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.