Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Space Hulk Ascension (PS4)

Hra Space Hulk Ascension je 3D digitální, tahově založená strategická hra, která zakládá na klasické stolní hře a přidává nové mechaniky ve stylu RPG, nové zbraně, druhy nepřátel, zcela novou kapitolu a hromady dalších vymožeností. Odehrává se v izolovaných koridorech a hrobkám podobných komnatách starobylých plavidel ztracených ve vesmírných pohřebištích,…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
455 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra Space Hulk Ascension je 3D digitální, tahově založená strategická hra, která zakládá na klasické stolní hře a přidává nové mechaniky ve stylu RPG, nové zbraně, druhy nepřátel, zcela novou kapitolu a hromady dalších vymožeností. Odehrává se v izolovaných koridorech a hrobkám podobných komnatách starobylých plavidel ztracených ve vesmírných pohřebištích, hráči budou velet malé jednotce nebojácné vesmírných vojáků, Terminátorů, budou jejich vést do krutých soubojů o přežití proti hordám predátorských mimozemšťanů, Genestealerom. Zcela nová kapitola vesmírné pěchoty, která zahrnuje Terminátorů vybavených raketomety Cyclone. Získávejte zkušenosti během misí, zvyšujte úrovně schopnostem a atributem, změňte jména Terminátorů, čímž jim přidáte osobitý dotek, změňte jejich výzbroj a vzhled zbraní. Více než 100 misí, které se rozpínají v 3 kompletních kampaních a úplné nové rychlé mise. Jsou to oportunistické mini mise, které získáte při průzkumu hlubin neznámá v starobylých vracích, které Vám dodají taktické výhody, nebo se z nich mohou stát smrtelné pasti. Terminátor odhalují rozlohu starobylého hvězdného vraku při tom, jak se vydávají hlouběji do temnoty. Herní mechaniky byly změněny, což hře Space Hulk Ascension přidává pocit pravé video hry. Potkáte mnoho verze nepřátelských Genestealerov a také byly přidány toxické biomorhpy, které mají vlastní herní mechaniky.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.