Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

SONY PlayStation 4 Move Twin Pack - pohybový ovladač

Kompatibilita: PlayStation 4, 3 a VR
LED podsvětlení
2 - Dualshock vibrace
Bluetooth 
Nabíjení prostřednictvím USB kabelu PlayStation 4

Multiplayer ANO
Záruka 24 Měsíců
Stav zboží nové
3.490 Kč
Na dotaz
  • Detailní popis produktu

Vystupuje jako přehrávač
Každé poyb je zaznamenáno pokročilými pohybovými senzory pohybového ovladače a USB kamerou PlayStation®Eye USB. Staňte se hvězdou názvu PlayStation®Move a použijte pohybový ovladač jako čepel, který zabíjí nepřátele, netopýr, který narazí na vítězný domácí běh, nebo štětcem, aby si upravil načechraný mazlíček.
Akce, kterou můžete cítit
Řada změn barvy pohybového ovladače a vestavěná vibrační zpětná vazba reagují na vaše akce a pohyby, což vytváří poutavé zážitky, které se nejen odrážejí na obrazovce, ale také se doručují přímo do dlaně. Sledujte, jakmile se vaše koule rozsvítí, když uděláte správné kouzlo nebo smícháte dokonalou barvu. Vycítíte, že časovač vyčerpá nebo se zotaví vaše kouřicí pistole.
Provedíte pohybem z obou rukou
Rozšiřte své herní schopnosti ještě dále pomocí dvou pohybových ovladačů pro sledování pohybu oběma rukama. Punch a úder v boxerském prstenu, zablokujte a útočíte v aréně gladiátorů, nebo nakreslete šipku a uvolněte v turnaji s lukem. Při sledování akcí z obou řadičů je tolik možností.
Rodina přátelská, sociální, aktivní a zábavná!
Pro každého je zábava a vzrušující zážitek. Takže se pohybujte s elegantním bezdrátovým ovladačem pohybu PlayStation®Move.
Klíčové vlastnosti
Pohybový ovladač PlayStation®Move pracuje s kamerou PlayStation®Eye USB, která přesně sleduje polohu hráče.
Pokročilé pohybové senzory přesně sledují jak rychlé, tak jemné pohyby.
Řada řídicích jednotek využívá interní RGB LED k poskytnutí vizuální zpětné vazby
V průběhu konkrétních akcí dochází k reakci na vibrace
Obsahuje akční tlačítka DUALSHOCK®3 pro pokročilé hraní her.
Využívá technologii Bluetooth® pro bezdrátové hraní her.
Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
Nabíjejte regulátor a automaticky se spojí se systémem PS3 ™ pomocí kabelu USB
Až čtyři ovladače pohybu mohou být připojeny najednou k systému PS3 ™.

 
 
 
 
Pohybový ovladač - ovladač s integrovanými pohybovými sensory, vylepšuje ovládání některých her pro Playstation VR. Sony PS4 Move motion controller Vám nabízí jedinečný, dříve nepoznaný rozměr zábavy. Kombinuje pokročilé pohybové senzory, dynamické změny barvy, vibrační odezvu a snadno přístupná tlačítka. Změny barvy a vibrace jsou generovány na základě Vaší aktivity. Nejsou tak závislé pouze na tom, co se děje na obrazovce, ale i na pohybech Vaší ruky. V jednu chvíli můžete využít i dvojici ovladačů, například v aréně. Jeden bude sloužit jako meč a druhý jako štít. Jedním budete vytahovat šípy z toulce a druhým střílet. Použití je skutečně mnoho. Zábava čeká na každého a nezáleží, zda jste mladí nebo staří, každý si užije spoustu zábavy.
 
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.