Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Sly Cooper: Thieves in Time (PS3)

Sly Cooper: Thieves in Time je nejnovějším titulem využívajícím možnosti společného ukládání mezi PS3 a PS Vita. Ukládání založené na technologii cloudu, tedy vzdáleného úložiště, umožňuje hráčům bezproblémový přechod mezi hraním doma a na cestách – stačí hru uložit na jedné konzoli a pokračovat přesně ze stejného místa na konzoli druhé. Hra také plně…

Jazyk EN
Žánr Akční adventura
Jazyk manuálu EN
Multiplayer NE
Stav zboží nové
620 Kč
Skladem
  • Detailní popis produktu

Sly Cooper: Thieves in Time je nejnovějším titulem využívajícím možnosti společného ukládání mezi PS3 a PS Vita. Ukládání založené na technologii cloudu, tedy vzdáleného úložiště, umožňuje hráčům bezproblémový přechod mezi hraním doma a na cestách – stačí hru uložit na jedné konzoli a pokračovat přesně ze stejného místa na konzoli druhé. Hra také plně využívá gyroskopického ovládání systému PS Vita – dotyků, naklápění a natáčení, s jejichž pomocí si hráči toto okouzlující dobrodružství náležitě užijí. Duální analogové ovládání ještě více prohlubuje zážitek ze hry a činí tak z hraní na cestách naprosto nezapomenutelný zážitek. Sly Cooper: Thieves in Time je nejnovějším dílem oceňované série, ve které se Sly – lstivý mýval a potomek starého rodu mistrů zlodějů – společně se svými přáteli Murraym a Bentleym vydává na další ze svých nevázaných dobrodružství. Čeká na vás velké putování historií a napříč celým světem – jedinečné výpravné dobrodružství Cooperova gangu nabité strhujícími hádankami a kradmou akcí. Celý příběh začíná v okamžiku, kdy z cenné knihy rodu Cooperů, ve které jsou obsaženy všechny jejich zlodějské triky, začínají mizet stránky a Sly se spolu se svým gangem vydává na cestu časem do minulosti, kde musí zachránit své předky a tajemství rodiny Cooperů zase obnovit.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.