Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

SingStar: Ultimate Party (PS3)

SingStar: Ultimate Party disc edition pro PS4 obsahuje 30 nejúžasnějších nových skladeb spolu s klasickými hity z posledních 10 let SingStar. V čele zástupů interpretů, kteří se na vás chystají, jsou globální superhvězdy Demi Lovato, Avicii, Ed Sheeran, Lady Gaga, Pharrell Williams či Disclosure. Disk s působivým seznamem 30 skladeb hráčům umožní vrhnout…

Jazyk EN
Žánr Hudební
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
589 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

SingStar: Ultimate Party disc edition pro PS4 obsahuje 30 nejúžasnějších nových skladeb spolu s klasickými hity z posledních 10 let SingStar. V čele zástupů interpretů, kteří se na vás chystají, jsou globální superhvězdy Demi Lovato, Avicii, Ed Sheeran, Lady Gaga, Pharrell Williams či Disclosure. Disk s působivým seznamem 30 skladeb hráčům umožní vrhnout se rovnýma nohama do pravé pěvecké SingStar párty a užít si zábavu s aktuálním výběrem hitů.

Impozantní sociální funkce PS4 jsou pevně spjaty s inovacemi, které na vás čekají v nové verzi SingStar, spolu s celou řadou nových funkcí, které jsou úzce spojené se sociálními sítěmi. Bezplatná doprovodná aplikace dokáže rychle proměnit jakékoli zařízení s operačním systémem Android či iOS na mikrofon, díky čemuž jsou zážitky se hrou SingStar ještě mnohem spontánnější, než bývaly. Hráči mohou zpívat s přáteli, pouhým zmáčknutím tlačítka sdílet své výkony na sociálních sítích, soutěžit s přáteli o lepší skóre a pomocí kamery pro PS4 pořizovat snímky a videa z nejlepších okamžiků svých vystoupení. Bezplatná aplikace SingStar navíc hráčům umožní vytvářet a upravovat jejich vlastní seznamy skladeb, takže párty už nikdy neskončí!

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.