Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Sid Meiers Railroads (PC)

Sid Meiers Railroads! je realtime budovatelsko-ekonomická strategie, takže s ubíhajícím časem se herní svět mění ať už hráč vyvíjí nějakou činnost, nebo se jen dívá. Hra nabízí nový tržní systém, který neustále monitoruje nabídku i poptávku a podle toho nastavuje další vývoj situace tak, aby nikdy neupadla do stereotypu a hráč tak měl před sebou pořád nové…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
105 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Sid Meiers Railroads! je realtime budovatelsko-ekonomická strategie, takže s ubíhajícím časem se herní svět mění ať už hráč vyvíjí nějakou činnost, nebo se jen dívá. Hra nabízí nový tržní systém, který neustále monitoruje nabídku i poptávku a podle toho nastavuje další vývoj situace tak, aby nikdy neupadla do stereotypu a hráč tak měl před sebou pořád nové výzvy a překážky k překonávání. Ty bude představovat hlavně správná volba další činnosti, kterou představuje dovoz a přeprava více než 20 druhů zboží a surovin v rámci 30 průmyslových odvětví.

Min. konfigurace:
Win XP/Vista, CPU 1,4 GHz, 512 MB RAM, grafická karta s 64 MB s podporou Pixel a Vertex Shaderů, 1,7 GB místa na disku
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.