Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Shenmue I & II (PS4)

Shenmue I & II přináší klasický epický příběh pomsty s unikátním otevřeným světem neuvěřitelné hloubky. Zažijte návrat legendární ságy, která v mnoha ohledech definovala moderní herní průmysl.Hra Shenmue I & II, která byla…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
515 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Shenmue I & II přináší klasický epický příběh pomsty s unikátním otevřeným světem neuvěřitelné hloubky. Zažijte návrat legendární ságy, která v mnoha ohledech definovala moderní herní průmysl.

Hra Shenmue I & II, která byla původně vydána v letech 2000 a 2001, je akční adventura s otevřeným světem kombinující bojové umění jujitsu, investigativní vyšetřování, RPG prvky a nezapomenutelné minihry. Shenmue I & II definovalo mnoho aspektů moderního hraní, včetně průzkumu v otevřeném světě. Jednalo se o jednu z prvních her, která nabídla persistentní otevřený svět, kde den přechází v noc, dochází ke změnám počasí, obchody se otvírají a zavírají a kde NPC (nehratelné postavy) žijí svým vlastním životem. Hry Shenmue si získali fanoušky po celém světě především díky fascinujícímu epickému příběhu a živoucímu světu.

Klíčové prvky:

  • Zcela poprvé k dispozici na konzolích nové generace.
  • Moderní user interface.
  • Výběr mezi klasickým nebo moderním ovládáním.
  • Přizpůsobitelné rozlišení.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.