Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Shadow Tactics: Blades of the Shogun (XOne)

Shadow Tactics je hardcorová taktická hra z žánru stealth zasazená do Japonska kolem období Edo.Ujměte se týmu smrtících specialistů a propližte se stínem kolem desítek nepřátel. Zvolte si vlastní přístup k infiltraci statných hradů, klášterů v…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
465 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Shadow Tactics je hardcorová taktická hra z žánru stealth zasazená do Japonska kolem období Edo.

Ujměte se týmu smrtících specialistů a propližte se stínem kolem desítek nepřátel. Zvolte si vlastní přístup k infiltraci statných hradů, klášterů v zasněžených horách či utajených lesních táborů. Nastražujte pasti, otravujte své protivníky nebo se kontaktu s nepřítelem vyhněte úplně.
 
Vaše skupina je složená z velmi odlišných osobností. Spolupráce se zpočátku zdá nemožná, ale v průběhu mnoha misí si postavy vybudují důvěru a přátelské vztahy. Postavy si vyvíjejí svou vlastní dynamiku a každý člen se bude muset postavit svým vlastním osobním problémům.

Jedním z vůdců tohoto týmu je obratný nindža Hayato, který své nepřátele likviduje tiše, pomocí svého meče a šurikenů. Samuraj Mugen dává přednost silnějšímu přístupu a dokáže porazit víc nepřátel najednou, ale také se tím vzdává mrštnosti. Aiko je mistryní kamufláže, neboť své protivníky rozptyluje v převleku za gejšu. A dítě ulice Yuki pokládá pasti a láká nepřátele do náruče smrti. Záhadný střelec Takuma se však spoléhá na svou odstřelovačku a své nepřátele likviduje z dálky.
 
Hráč také musí pečlivě zvažovat své možnosti, aby překonal náročné mise: Jak se budou postavy chovat jako tým? Který se pro daný úkol hodí nejlépe? Jak mohou nejlépe zvládnout danou misi? Vymyslete si vlastní geniální taktiku, jak porazit nepřátele a splnit mise.

VLASTNOSTI HRY
Zahrajte si za pět naprosto odlišných postav s jedinečnými sadami schopností
Překonejte zdánlivě nemožné výzvy, ve kterých čelíte přesile deseti na jednoho
Objevte desítky způsobů, jak zneškodnit protivníky
Skákejte ze střechy na střechu a šplhejte po vysokých budovách, abyste na nepřátele zaútočili seshora
Prozkoumejte nádherné prostředí starověkého Japonska v období Edo
Vyberte si ze tří úrovní obtížnosti podle svých schopností

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.