Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Saints Row Double Pack (PS3)

Saints Row: The Third sleduje příběh gangu Saints, v čele se samotným "vůdcem" (hráč) a jeho "pomocnými veliteli" Jonny Gatem a starou smažkou Shaundi. Gang i oni samotní prožívají zlaté časy, Saints již nejsou jen městský pouliční gang, ale značka, která díky dohodě se společnost…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
409 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Saints Row: The Third sleduje příběh gangu Saints, v čele se samotným "vůdcem" (hráč) a jeho "pomocnými veliteli" Jonny Gatem a starou smažkou Shaundi. Gang i oni samotní prožívají zlaté časy, Saints již nejsou jen městský pouliční gang, ale značka, která díky dohodě se společností Ultor plní regály obchodů vlastními výrobky a ve městě platí za jakousi obdobu místních celebrit. To vše alespoň platí do doby, než se gang rozhodne vykrást banku, ta totiž patřila mezinárodnímu zlounovi Phillipu Lorenovi a jeho partě The Syndicate. Loren si podobné řádění na svém písečku samosebou nenechá líbit a než se hrdinové nadějí, již klečí před Lorenem na "koberečku" a nebýt zákroku Jonnyho Gata, patrně by skončili špatně. Takto se ovšem po jedné šílené misi dostávají do zcela nového prostředí města Steelport, které jen čeká na to, aby se ho hlavní hrdinové za pomoci nových spojenců zmocnili ve jménu Saints.

Saints Row IV
Příběh hry navazuje přímo na třetí díl a točí se opět kolem starých známých Saints. Statut těchto fialových gangsterů bude na nejvyšší možné úrovni - budou vůdci svobodného světa, šéf Saints byl totiž zvolen prezidentem USA a všechno je tak ještě mnohem šílenější, než tomu bylo ve trojce.

Jako twist máme slíbenou katastrofickou invazi mimozemšťanů, kteří Saints teleportovali do bizarní simulace Steelportu. Tam jsou superhrdinské schopnosti na denním pořádku a vaším cílem bude se z téhle potrhlé simulace dostat. 

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.