Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Saint Seiya: Sanctuary Battle (PS3)

Saint Seiya: Sanctuary Battle Vás ponoří do nejoblíbenější dramatu Saint Seiya: the Sanctuary, kde Seiya a jeho společníci bojují bok po boku, aby porazili zlatých svatých z 12 paláců a ochránili Athéně. Postupně, jak projdete hrou a splníte všechny úkoly v 12 úrovních, naučíte se způsobovat obrovské škody svým nepřátelům se speciálními"Cosmo" útoky.Hra obsahuje…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
419 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Saint Seiya: Sanctuary Battle Vás ponoří do nejoblíbenější dramatu Saint Seiya: the Sanctuary, kde Seiya a jeho společníci bojují bok po boku, aby porazili zlatých svatých z 12 paláců a ochránili Athéně. Postupně, jak projdete hrou a splníte všechny úkoly v 12 úrovních, naučíte se způsobovat obrovské škody svým nepřátelům se speciálními"Cosmo" útoky.
Hra obsahuje speciální režim, který Vám umožní jít dál ve světě Saint Seiya s alternativním příběhem. Herní prostředí, postavy, mýtická výstroj a nepřátelé jsou vytvoření věrně s předlohou anime. I díky originálnímu japonskému dabingu, hra nabízí dosud nejkomplexnější zážitek ze Saint Seiya světa.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.