Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Rising Force Online (PC)

Původem korejské MMORPG, které kombinuje fantasy a sci-fi tématiku s magií a v epických bitvách se tak na bojišti utkají jak velcí roboti, tak silní mágové. Hra je zasazena do galaxie jménem Novus, kde spolu o moc a nadvládu bojují tři zcela odlišné strany - Holy Alliance Cora (magické bytosti podobné elfům), Bellato Union (rasa, která ovládla inženýrství…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
65 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Původem korejské MMORPG, které kombinuje fantasy a sci-fi tématiku s magií a v epických bitvách se tak na bojišti utkají jak velcí roboti, tak silní mágové.

Hra je zasazena do galaxie jménem Novus, kde spolu o moc a nadvládu bojují tři zcela odlišné strany - Holy Alliance Cora (magické bytosti podobné elfům), Bellato Union (rasa, která ovládla inženýrství a používá v boji mechy), Accretia Empire (rasa robotů, kteří jsou poháněni touhou ničit a mstít se a mají k dispozici pokročilé technologie). Boje mají ve většině případů podobu skutečně masivních bitev a vedou se primárně kvůli zdrojům a nerostným surovinám, jež svému majiteli přinesou nadvládu na zbytkem galaxie.

Hlavní náplní hry jsou výše zmíněné bitvy masivního charakteru, v nichž se uplatní robustní soubojový systém. Na bojišti se přitom utká celá řada radikálně odlišných jednotek včetně velkých bojových mechů (Bellato Union), mocných čarodějů, mystiků a mágů (Holy Alliance Cora), nebo jednotek nelidského původu (Accretia Empire).

Minimální konfigurace:
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, paměť 256MB RAM, 3.50GB volno na disku, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyšší nebo nVidia GeForce 3 a vyšší (GeForce 4MX není podporována) Hra nadále již nevyžaduje placení měsíčních poplatků.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.