Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Realpolitiks (PC)

Realpolitiks je real-time strategie, kde hráči vstanou v čele libovolného národa a kde budou mít možnost pozměnit mapu světa díky mnoha řídícím nástrojům, které hra Realpolitiks nabízí.Hratelnost se ve hře Realpolitiks zaměřuje na správu zemí a společnosti ve…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
315 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Realpolitiks je real-time strategie, kde hráči vstanou v čele libovolného národa a kde budou mít možnost pozměnit mapu světa díky mnoha řídícím nástrojům, které hra Realpolitiks nabízí.

Hratelnost se ve hře Realpolitiks zaměřuje na správu zemí a společnosti ve 21. století a na rozhodování ve strategických a politických rovinách mající dopad na makro úrovni. Hráči budou mít možnost libovolně řídit jakýkoliv národ a skrze účast ve globální politice zajistit prosperitu svým občanům. Hra Realpolitiks mimo jiného nabídne nejrůznější řídící aspekty, jako je vnitřní politika, řízení ekonomiky, diplomacie, ozbrojené konflikty, špionáž a mnoho dalšího. Navíc dává hra Realpolitiks hráčům možnost reagovat na historické a fiktivní události.

Hlavní prvky:
Staňte se vůdcem jakékoliv země na světě: Využijte své diplomatické dovednosti nebo ukažte svou vojenskou sílu a budujte svůj vliv. Je jen na Vás, do jaké míry budou Vaše rozhodnutí morální.
Rozvíjejte a vylepšujte svou zemi: Použijte všechny dostupné politické nástroje pro manipulaci s mezinárodními vztahy, včetně špionáže a tajných služeb.
Dobývejte země, oceány a vesmír: Libovolně rozšiřujte území své země díky otevřenému světu. Zakládejte kolonie na oceánských vodách nebo založte novou civilizaci v dalekém vesmíru...

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.