Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Rag Doll Kung Fu (PC)

První, co vás na Rag Doll Kung Fu zaujme, je způsob, jakým je hra distribuována. Žádné krabice, ale pěkně elektronicky pomocí služby Steam. A to i přesto, že hra nepochází z dílen Valve a nemá nic společného s enginem Source. Tvůrci se viditelně zdála elektronická forma dodání hry ideální a my můžeme jen souhlasit. Přeci jen, za herní kariéru se vytvoří obstojná…

Jazyk EN
Žánr Bojové
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
179 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
První, co vás na Rag Doll Kung Fu zaujme, je způsob, jakým je hra distribuována. Žádné krabice, ale pěkně elektronicky pomocí služby Steam. A to i přesto, že hra nepochází z dílen Valve a nemá nic společného s enginem Source. Tvůrci se viditelně zdála elektronická forma dodání hry ideální a my můžeme jen souhlasit. Přeci jen, za herní kariéru se vytvoří obstojná sbírka různých her, které časem docela zavazejí. Sice se nemůžete chlubit návštěvám krásnou novou krabicí, z níž září Tao, ale časem nebudete litovat.

Dalším příjemným překvapením je i ovládání, teda alespoň jeho nastavování. Bojovkáři, zvyklí na svá mnohotlačítková komba KA + BE, L, O, D + TE, L + EV + IZ, E, po jejichž namačkání během desetiny vteřiny postava řádí víc, než ptačí chřipka, asi zděšeně uprchnou, ale Rag Doll není třeba v tomto ohledu vůbec nastavovat. Veškerá vaše komunikace s hrdinou probíhá pomocí myši, klávesnice má dovolenou a vyráží se vydrobit.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.