Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Racing Manager 2014 (PC)

V tomto závodním manažerském simulátoru převezmete kontrolu nad již existující formulovou stájí nebo si vytvoříte svoji vlastní. Sami obsadíte jednotlivé pozice v týmu a zaměstnáte konstruktéry, mechaniky, závodní inženýry i piloty a nastavíte nejoptimálnější tréninkový režim.V režimu kariéry se pokusíte získat titul mistra světa pro vaši stáj tím, že postupně…

Jazyk EN
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
35 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

V tomto závodním manažerském simulátoru převezmete kontrolu nad již existující formulovou stájí nebo si vytvoříte svoji vlastní. Sami obsadíte jednotlivé pozice v týmu a zaměstnáte konstruktéry, mechaniky, závodní inženýry i piloty a nastavíte nejoptimálnější tréninkový režim.V režimu kariéry se pokusíte získat titul mistra světa pro vaši stáj tím, že postupně vytvoříte ideální a úspěšný vůz, za kterým stojí hodiny tvrdé práce každého člena týmu. Váš vůz osadíte nejlepšími díly, uzavřete smlouvy se sponzory a s dodavatelem motorů a můžete ovlivnit i jeho barevné provedení. Před každým závodem společně s týmem zvolíte nejoptimálnější strategii pro závod včetně zastávek v boxech.Hra nabízí rozsáhlá, ale přehledná a nadesignovaná menu s celou řadou detailních funkcí. K některým dostanete přístup ze své kanceláře, k jiným z garáže vašeho týmu. Hra nemá oficiální licenci kolotoče Formule 1, přesto máte možnost setkat se zde se svými oblíbenými piloty F1. Který skutečný jezdec se asi skrývá pod jménem Sebastian Bettel?  

Minimální konfigurace:

Windows XP, Vista (32bit), Win 7, Win 8, dvoujádrový procesor, paměť 2GB RAM, grafická karta 256MB, 1GB volno na disku, vyžaduje internetové připojení pro aktivaci hry přes bezplatnou službu Steam.

Funkční také pod MAC. 

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.