Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Rabbids: Alive & Kicking (X360 - Kinect)

Blázniví králíci napadají náš každodenní život již roky a nikdy jsme je nepovažovali za vážnou hrozbu, nikdy jsme si totiž nedokázali představit že by byli... skuteční. Chyba! Oni skutečně existují a přesvědčíte se o tom již brzy, Králíci se začínají poflakovat na Kinectu a samozřejmě i ve vašem životě!Herní vlastnosti

Králíci ožívají - stávají se reální,…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
275 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Blázniví králíci napadají náš každodenní život již roky a nikdy jsme je nepovažovali za vážnou hrozbu, nikdy jsme si totiž nedokázali představit že by byli... skuteční. Chyba! Oni skutečně existují a přesvědčíte se o tom již brzy, Králíci se začínají poflakovat na Kinectu a samozřejmě i ve vašem životě!

Herní vlastnosti

  • Králíci ožívají - stávají se reální, vynoří se z vaší podlahy a budou s vámi interaktovat díky augmentové realitě.
  • Králíci získávají kontrolu - budete plavat, skákat, tančit, točit se a mlátit je po hlavě jenom proto abyste zastavili jejich invazi. Zapojíte se do nejbláznivější mini-her a do těch nejšílenějších situacích jaké jste si jen dokázali představit!
  • Noví králíci - aby splnili i společenskou stránkou věci, nabídnou souboj až 4 hráčů najednou. Je čas otočit váš obývák vzhůru nohama a začít s přáteli bojovat proti králičí invazi.
  • Připojte se do králičí komunity! - zachycujte a sdílejte fotky, úspěchy a vaše skore online
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.